Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Już sama nazwa wskazuje z jakim przewoźnikiem mamy do czynienia. "GUT" i to zarówno pod względem technicznym auta jak i pod względem stylu jazdy kierowcy (spokojny bez zbędnego ryzyka) . Z czystym sumieniem polecam . Pełna dyskrecja zapewniona. Osoba dyspozycyjna . Taxi sprawne i czyste. Ceny przystępne. ~ Michał
Kierowca nie dosyć, że przyjechał przed czasem to zniósł moje walizki z 4 piętra, bez windy, na plecach. W oczekiwaniu skosił trawę przed blokiem i zorganizował piknik dla sąsiadów. To wszystko opatrzone czerwonym dywanem. Kierowca nagle wyciągnął moje ulubione dyniowe latte oraz winylową płytę Ich Troje. W międzyczasie nauczył mnie niemieckiego oraz jak zrobić idealną pizze. A wszystko to w cenie niższej niż bilet PKS! POLECAM ! ~ Olga G
Rewelacja! Jechałam z Panem Krzysztofem i muszę przyznać, że to był najbardziej luzacki taksówkarz jakiego spotkałam. 😎 Luźne podejście, świetna rozmowa 🗣️ i zero nudy, nawet na długiej trasie! 🛣️ Życzę samych tak udanych i bezstresowych podróży! 🥳 Oby więcej takich taksówkarzy na świecie! 🌍🚕 ~ Katarzyna K
Świetnie, że Darłowo ma całodobową taksówkę. Pan Krzysztof szybko i bezpiecznie dowiózł nas z Darłówka do Darłowa o 1 w nocy. Z Panem podróż nie będzie nudna😜😁 A co najważniejsze, taksówka nie są droga👍 ~ Алина М
Jechałam z Panem Krzysztofem. Umówiłam sie również na niedzielę bardzo wczesnym rankiem żeby zdążyć na pociąg i nie było żadnego problemu. Solidnie, sympatycznie i komfortowo. Polecam. ~ Anna B
Niesamowite przeżycia, szybka i przyjemna podróż, bezstresowo, najlepszy kierowca - Pan Krzysztof! Świetne podejście do ludzi, super poczucie humoru, zero nudy. Polecam 10/10 !!!! ~ Anna J
Kierowca bardzo sympatyczny a przedewszystkim punktualny i bezpieczny na drodze. Bez problemu można się dogadać we wszystkich prawie kwestiach.....POLECAM ~ Maciej R
Profesjonalna usługa, zawsze na czas , każdorazowe empatyczne podejście do klienta i super cena ! Przejazd z GuTTaXI naprawdę polecam każdemu ! ~ LUK-MED Ł
Bardzo miły kierowca, podróż przebiegła spokojnie i bez żadnych problemów. Dotarłam do każdego celu na czas, a cena była bardzo dobra. Polecam serdecznie! 🚖😊 ~ Eris
Bardzo polecam, Pan zawiózł nas z dworca do darłówka, polecił kilka miejsc w samym miasteczku, taki rozgadany miły Pan. ~ Kinga L
Polecam Pana Krzysztofa z taxi nr.10 . Obsługa klienta na najwyższym poziomie zawsze na czas .Bardzo miły i kontaktowy polecam przejazdy z tym Panem!!!! ~ Waldek T
Super Taxi. Tanio szybko i skutecznie. Przyjemność jazdy i miły kierowca . Dojazd do klienta na wyznaczone miejsce i czas ~ Grzegorz G
Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Miło przyjemnie i w atrakcyjnej cenie! Gorąco polecam każdemu kto będzie w potrzebie. :) ~ Adam M
Jestem bardzo zadowolona szybka i tania obsluga kienta . Kierowca zawsze na czas uprzejmy bardzo sympatyczny. Polecam gorąco ~ Kasia W
Super kurs z panem Krzysztofem – punktualny, miły gość, jazda na luzie i bez stresu. Dobra atmosfera. Polecam z czystym sumieniem! :) ~ Agnieszka *
Bardzo wygodny i bezpieczny przejazd za każdym razem oraz zawsze na czas! Jestem stałym klientem i każdy przejazd to nowa przygoda 😆😁 ~ Sebasti_28
Fajny, miły kierowca otwarty na wszystkie tematy, które przyspieszą i umilą podróż. Polecam ~ Bartosz D
Atrakcyjne ceny. Przejazdy zawsze na czas, miła atmosfera, dostępność 24/7. Polecam :) ~ Damian
Bardzo miły kierowca ,fachowa usługa,polecamy tą taxówke,szybko i zarazem bezpiecznie 😅 ~ Евгений Ж
Kurs z P. Krzysztofem zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i bez jakichkolwiek problemów. Polecam. ~ Katarzyna P
Punktualność i uprzejma obsługa to znak firmowy Waszej firmy. Polecam Was znajomym. Dzięki ~ Dariusz J
Naprawdę dobre taxi szybko dojeżdża i bardzo miły pan pozdrawiam😊👏😁 ~ Jan B
Szybko, tanio i bezpiecznie, polecam przejazdy z tym panem 🔥 ~ Marek W
Szybko i korzystnie cenowo. Pan kierowca bardzo miły 😊. Polecam. ~ Alicja B

Znajdź nas w mediach społecznościowych